Svatební šaty

Péče o svatební šaty

Víme, že chcete, aby Vaše svatební šaty vypadaly naprosto perfektně – ať už pro Vás, či budoucí generace. Náš speciální program čistění svatebních šatů a večerních rób Vám zajistí, že jejich původní stav vydrží po mnoho let. Naše ruční péče kontroluje kvalitu čištění a samozřejmostí je zabalení do kvalitního ochranného obalu.

Jemné materiály potřebují i jemnou péči. Pokud se pustíte do čištění svatebních šatů vlastními silami, je třeba postupovat velmi opatrně, aby vám z nich nezůstal jen kostým na maškarní.
Skvrny od jídla, pití nebo potu a ucouraný spodní lem, tomu se málokterá nevěsta ubrání, především pokud tráví v šatech větší část svatebního dne. Ale šaty by měly být dobře vyčištěny i v případě, že je hodláte uložit do skříně.

Jak na to?
V první řadě je třeba držet se pokynů výrobce. Každá tkanina má určité vlastnosti a na teplotu vodu a všelijaké chemikálie reaguje různě, to ženy znají z běžného praní. U svatebních šatů ale obvykle cedulka se známými symboly chybí. Proto nezapomeňte předat profesionálům v oboru.